Набір форм Пасхальне Яйце (8.9х 7,5 см)

185 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 793-94
Набір вирубка та штампи Пасхальне Яйце
В наборі 1 вирубка та 2 штампи.
Кожна людина бажає залишити хороший слід після себе, а для цього потрібно пам’ятати звичаї і традиції свого народу.
Навіть найменший подарунок може бути найкращим, якщо у нього вкласти душу.
А наші предки знали як це робити, і ми повинні продовжити їх мету – дарувати людям доброту.
Цю доброту ми зможемо їм подарувати, створивши Великоднє яйце, таке, яке робили вони.
Форми та вирубки для печива, полімерної глини, мастики.
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її намалювати
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендована товщина тіста 5мм (в такому випадку вирубка та відтиск будуть ідеальними)
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для печива |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота стінок | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Использование в микроволновке | Ні |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Ні |
- Ціна: 185 ₴


