Вирубка Серце для бенто торта (15 х 15 см)

133 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13035
+380 (95) 755-67-02
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма Серце для вирізання бісквіту для бенто торта або великого пряника
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її виготовити.
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для печива |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота стінок | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Использование в микроволновке | Ні |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Ні |
- Ціна: 133 ₴
