Вирубка Півень(9 х 9,5 см)

48 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 783
+380 (95) 755-67-02
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирубка Півень. Пасхальні форми та вирубки до великодня.
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її намалювати
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендована товщина тіста 5мм (в такому випадку вирубка та відтиск будуть ідеальними)
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для печива |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота стінок | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Использование в микроволновке | Ні |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Ні |
- Ціна: 48 ₴
