Вирубка та штамп 2в1 Медаль Випускник (10 х 10 см)

121 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16047
+380 (95) 755-67-02
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирубка та штамп 2в1 Випускник
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її намалювати
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендована товщина тіста 5мм (в такому випадку вирубка та відтиск будуть ідеальними)
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для печива |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота стінок | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 121 ₴

