Форма для пряників Набір цифр 12см (12 х 8 см)

532 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0
+380 (95) 755-67-02
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір цифр від 0 до 8
РОЗМІР 1 цифри 12см, саме печиво 11-11,5 см виходить. 1 цифра - 59грн
Розмір можна змінити.
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її намалювати
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендована товщина тіста 5мм (в такому випадку вирубка та відтиск будуть ідеальними)
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення форми | Для печива |
| Довжина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота стінок | 10 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Цифра | 123456780 шт |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
- Ціна: 532 ₴/комплект
