Вирубка та штамп 2в1 Вуха (2шт) (Розмір одного 11 х 5 см)

103 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 757
+380 (95) 755-67-02
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для пряника Вуха зайця 2шт.
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її намалювати
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендована товщина тіста 5мм (в такому випадку вирубка та відтиск будуть ідеальними)
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення форми | Для печива |
| Довжина | 110 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота стінок | 10 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
- Ціна: 103 ₴
