Комплект з 5 форм для побудови пряникового димаря з Дід Морозом (15 х 13 см)

232 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18019
Комплект з 5 форм для побудови пряникового димаря з Дід Морозом
Розміри:
квадрат великий - 12,5х12,5 см
квадрат малий - 10,5х9,5см
прямокутник - 10,5х3 см
сумка - 8х8см
Дід Мороз - 10,5х5см
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її намалювати
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендована товщина тіста 5мм (в такому випадку вирубка та відтиск будуть ідеальними)
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення форми | Для печива |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота стінок | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 232 ₴



