Коробка 190*200*30 для пряника з вікном, біла

23 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 40 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 755-67-02
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка 190*200*30 для пряника з вікном, біла
Розмір 19 на 20 см, висота 3см
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
- Ціна: 23 ₴
