Вирубка для пряників Алфавіт (6 см літера)

23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 40 ₴
- В наявності
- Код: абв1
Вирубка для пряників Алфавіт 6 см літера. ЯКЩО КУПУЄТЕ НЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКТ, ВКАЗУЙТЕ В КОМЕНТАРІ ЯКІ ЛІТЕРИ
1шт- 19грн
31шт-403грн
Розмір можна змінити.
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її намалювати
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендована товщина тіста 5мм (в такому випадку вирубка та відтиск будуть ідеальними)
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 170 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Висота стінок | 10 мм |
| Призначення форми | Для печива |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
- Ціна: 23 ₴
