Набір вирубка та штамп Беззубік (12,5 х 11,5 см)

118 ₴
- В наявності
- Код: 14022
Купити вирубка для пряників Беззубік у Києві та області. Форма для пряників на відомий дитячий мультфільм Як приручити дракона. Потрібно більше героїв з мультфільма, пишіть нам.
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її намалювати
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендована товщина тіста 5мм (в такому випадку вирубка та відтиск будуть ідеальними)
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення форми | Для печива |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота стінок | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 118 ₴

