Набір вирубка та штамп Монстр франкенштейна (9,5 х 7,5 см)

108 ₴
- В наявності
- Код: 17013
+380 (95) 755-67-02
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір вирубка та штамп Монстр франкенштейна
Якщо ви хочете замовити формочку з власного малюнка, ми можемо її намалювати
Форми виготовлені із PLA пластику. Даний пластик підходять для контакту з харчовими продуктами.
PLA пластик - виготовляється на базі природно рослинної сировини, таких як кукурудзяний крохмаль, гранул крохмалю та цукрової тростини.
Рекомендована товщина тіста 5мм (в такому випадку вирубка та відтиск будуть ідеальними)
Рекомендації по догляду та зберіганню форм:
- достатньо промити теплою водою.
- зберігати у сухому місці
- форми не можна мити у посудомийних машинах любого тупи.
- не мити у гарячій воді (більше 55 градусів) або обробляти окропом
- не мити агресивними миючими засобами
КОЛІР ФОРМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОЛЬОРУ НА ФОТО.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення форми | Для печива |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота стінок | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 108 ₴


